<<  Firma Profili  >>

İKBAL PRES; Konya'da Hidrolik Pres imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. 

 

1974 yılında başlayan imalat yolculuğumuz günümüze  kadar sürmüş ve geçen zaman içinde pek çok sanayici ve iş adamlarımıza imalatını yaptığımız hidrolik preslerle başarıyla hizmet vermiştir.

 

İmalat halkasına 2007 yılında Modüler Su Deposu, boyler ve hidroforları ekleyen firmamız; Ülkemizin dört bir yanına pazarlanan " İkbal Pres " markalı Hidrolik Preslerimiz  firmamızın haklı gururunu taşımaktadırlar.

 

Firmamız   TSE  KALİTESİNDE  imalat yapmaktadır.


Hidrolik Preslerimizin imalat, satış ve teslimatından sonra da müşterilerimizin yanında olmayı kendisine düstur edinen firmamız;  her türlü durumda müşteri yanında olmayı en küçük probleminde servis hizmeti vermeyi kendisine şiar edinmiştir.
 

Misyonumuz,

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak,  Hidrolik Pres imalat sektöründe  yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

 

Vizyonumuz,

Hidrolik Pres  imalat  sektöründe  servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " İkbal Pres " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.